csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma MA1

Jong Holland MA1 heeft dit seizoen geen wedstrijden of toernooien.

Conceptprogramma MA1

23-jan

14.30

Jong Holland MA1- AFC Quick 1890 MA1
30-jan

15.15

Victoria MA1- Jong Holland MA1
6-feb

12.00

Jong Holland MA1- Geuzen M'meer MA1
13-feb

15.45

Buitenveldert MA1- Jong Holland MA1
20-feb

12.00

Jong Holland MA1- Foresters MA1
27-febVoorjaarsvakantie
5-mrt

13.00

sc 't Gooi MA1- Jong Holland MA1
12-mrt

12.00

Jong Holland MA1- CSW MA1
19-mrt

16.00

AFC Quick 1890 MA1- Jong Holland MA1
26-mrtPASEN
2-apr

12.00

Jong Holland MA1- Victoria MA1
9-apr

12.00

Jong Holland MA1- Buitenveldert MA1
16-apr

11.30

Geuzen M'meer MA1- Jong Holland MA1
23-apr

14.45

Foresters MA1- Jong Holland MA1
30-apr

12.00

Jong Holland MA1- sc 't Gooi MA1
7-mei

13.15

CSW MA1- Jong Holland MA1

Teamfoto MA1

Voorlopig wedstrijdprogramma

Het voorlopige karakter van het programma, zit vooral in de aanvangstijden. Deze kunnen nog wijzigen. 

 

12-sep

15.00

HBC MA1- Jong Holland MA1
19-sep

12.00

Jong Holland MA1- Kolping Boys MA1
26-sep

13.45

EVC MA1- Jong Holland MA1
3-okt

12.15

Jong Holland MA1- Berdos MA1
10-okt

15.00

WSV '30 MA1- Jong Holland MA1
17-okt

12.00

Jong Holland MA1- United/DAVO MA1
24-oktVRIJ
31-okt

12.30

Reiger Boys MA2- Jong Holland MA1
7-nov

12.00

Jong Holland MA1- HBC MA1
14-novJong Holland MA1 vrij
21-novBeker/inhaal
28-novJong Holland MA1 vrij
5-dec

12.00

Jong Holland MA1- SDOB MA1
12-decBeker/inhaal
19-decWinterstop 
26-decWinterstop 
2-janWinterstop 
9-janBeker/inhaal
16-janBeker/inhaal
23-janBegin voorjaarscompetitie

 

Jong Holland MA1

De volgende speelsters voetballen in MA1:

 

1. Amber Oud

2. Britt Koster

3. Elisa van Lier

4. Ilse Bakkelo

5. Jessie Smit

6. Lena den Das

7. Lucia Mendoza del Pino

8. Mayra Nagtzaam (keepster)

9. Noa Meijer

10. Rachel Rooker

11. Rosa Schmidt

12. Sanne van Lier

13. Sophie Raven

14. Suzanne Woudenberg

Bekerpoule

De bekerpoule van Jong Holland MA1: 

 

Groep 1 - 18
1.Jong Holland MA1Alkmaar12:00 uur
2.SRC MA1Schagen14:00 uur
3.SVA MA1Assendelft12:30 uur
4.Velsen MA1Driehuis14:30 uur

 

Conceptindeling najaarscompetitie

17 juli 2015

 

De conceptindeling van de najaarscompetitie van Jong Holland MA1:  

 

1Berdos MA1Bergen
2DSS MA3Haarlem
3EVC MA1Edam
4Foresters de MA1Heiloo
5HBC MA1Heemstede
6Jong Holland MA1Alkmaar
7Kolping Boys MA1Oudorp
8Reiger Boys MA2Heerhugowaard
9SVW 27 MA1Heerhugowaard
10United/DAVO MA1Haarlem
11WSV 30 MA1Wormer

 

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments