csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma MB1

Jong Holland MB1 is voor het seizoen 2015-2016 klaar met competitiewedstrijden en toernooien.

Teamfoto MB1

Voorlopig wedstrijdprogramma

Het voorlopige karakter van het programma zit vooral in de aanvangstijden. Deze kunnen nog wijzigen.

 

5-sep

14.45

JVC MB1- Jong Holland MB1
12-sep

14.45

ADO '20 MB2- Jong Holland MB1
19-sep

14.30

Jong Holland MB1- WSV '30 MB1
26-sep

11.30

SCW MB1- Jong Holland MB1
3-okt

16.00

Jong Holland MB1- DSS MB2
10-okt

14.30

Roda '23 MB1- Jong Holland MB1
17-okt

14.30

Jong Holland MB1- Kon. HFC MB1
24-oktVRIJ
31-okt

11.45

FC Aalsmeer MB1- Jong Holland MB1
7-nov

14.30

Jong Holland MB1- de Blokkers MB3
14-nov

12.00

OFC MB1- Jong Holland MB1
21-novBeker/inhaal
28-nov

14.30

Jong Holland MB1- Overbos MB2
5-dec

14.30

Jong Holland MB1- FC Uitgeest MB1
12-decBeker/inhaal
19-decWinterstop 
26-decWinterstop 
2-janWinterstop 
9-janBeker/inhaal
16-janBeker/inhaal
23-janBegin voorjaarscompetitie

Jong Holland MB1

De volgende speelsters voetballen in Jong Holland MB1:

 

1. Eline Schut

2. Ella Smorenburg

3. Isa Kits

4. Isabel Admiraal

5. Jana Vroege

6. Loïs Madder

7. Marée Kalkhaar

8. Nina Veen

9. Sila Sahin

10. Tessa de Jong (1/blond)

11. Tessa de Jong (2/bruin)

13. Tyra de Best

13. Yara Witte 

Conceptindeling najaarscompetitie

17 juli 2015

 

De conceptindeling van de najaarscompetitie van Jong Holland MB1: 

 

1e klasse B
1ADO '20 MB2Heemskerk
2Blokkers De MB3Blokker
3DSS MB2Haarlem
4FC Aalsmeer MB1Aalsmeer
5FC Uitgeest MB1Uitgeest
6Jong Holland MB1Alkmaar
7OFC MB1Oostzaan
8Overbos MB2Hoofddorp
9SCW MB1Rijsenhout
10Velsen MB1Velsen
11WSV 30 MB1Wormer

 

Bekerpoule

De poule van Jong Holland MB1: 

 

Groep 1 - 04
1.Jong Holland MB1Alkmaar14:30 uur
2.JVC MB1Julianadorp14:30 uur
3.Kleine SluisAnna Pauwlowna11:00 uur
4.VIOS-W MB1Warmenhuizen14:00 uur

 

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments