csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma MB2

Jong Holland MB2 heeft dit seizoen geen competitiewedstrijden meer.

Toernooien MB2

vrijdag 20 mei Jong Holland

zondag 29 mei Alcmaria Victrix

Concept programma voorjaarscompetitie

23-jan

10.15

Jong Holland MB2- HSV MB1
30-jan

13.00

HBC MB1- Jong Holland MB2
6-feb

12.30

Jong Holland MB2- Victoria O MB1
13-feb

12.45

Hercules Zaandam MB1- Jong Holland MB2
20-febVrij
27-febVrij
5-mrt

12.30

Jong Holland MB2- Koedijk MB1
12-mrt

12.30

Jong Holland MB2- HBC MB1
19-mrt

14.30

HSV MB1- Jong Holland MB2
26-mrtPASEN
2-apr

14.30

Victoria O MB1- Jong Holland MB2
9-apr

12.30

Jong Holland MB2- Hercules Zaandam MB1
16-apr

15.00

Koedijk MB1- Jong Holland MB2
23-aprInhaal
30-aprInhaal

Teamfoto Jong Holland MB2

6 december 2015

 

Sinds een tijdje wordt Jong Holland MB2 gesponsord en er was nog geen nieuwe teamfoto. Hierbij dus alsnog.

 

Teamfoto Jong Holland MB2

Voorlopig wedstrijdprogramma

Het voorlopige karakter heeft vooral betrekking op de aanvangstijden. Deze kunnen nog wijzigen. 

 

5-sep

12.30

Jong Holland MB2- HSV MB2
12-sep

14.30

Schagen MB2- Jong Holland MB2
19-sep

12.30

Jong Holland MB2- WMC MB1
26-sep

14.30

HSV MB1- Jong Holland MB2
3-okt

12.30

Jong Holland MB2- Egmondia MB1
10-okt

16.15

Kolping Boys MB1- Jong Holland MB2
17-okt

12.30

Jong Holland MB2- SWV '27 MB1
24-oktVRIJ
31-okt

15.00

Koedijk MB1- Jong Holland MB2
7-nov

12.30

Jong Holland MB2- Dynamo MB1
14-nov

12.30

Jong Holland MB2- Berdos MB1
21-novBeker/inhaal
28-nov

12.00

Alcmaria Victrix MB1- Jong Holland MB2
5-dec

12.30

Jong Holland MB2- BOL MB1
12-decBeker/inhaal
19-decWinterstop 
26-decWinterstop 
2-janWinterstop 
9-janBeker/inhaal
16-janBeker/inhaal
23-janBegin voorjaarscompetitie

 

Jong Holland MB2

De volgende speelsters zullen voetballen in Jong Holland MB2:

 

1. Bibi Langeveld

2. Britt Kamp

3. Donna de Waard

4. Emma Blok

5. Fleur Beemsterboer

6. Floor van Driel

7. Jessie Smit?

8. Julia Keyzer

9. Lara van Manshanden

10. Leoni Kist

11. Marit Sloves

12. Maud Peperkamp

13. Morris Kaandorp

14. Sterre Swart

15. Verena Längin

 

Bij Jessie staat een vraagteken omdat het nog niet zeker is in welk team zij gaat voetballen: MA1 of MB2.

Conceptindeling najaarscompetitie

17 juli 2015

 

De conceptindeling van de najaarscompetitie van Jong Holland MB2: 

 

2e klasse C
1Alcmaria Victrix MB1Alkmaar
2Berdos MB1Bergen
3BOL MB1Broek op Langedijk
4Dynamo MB1Ursem
5Egmondia MB1Egmond aan Zee
6HSV MB1Heiloo
7Jong Holland MB2Alkmaar
8Koedijk MB1Koedijk
9Kolping Boys MB1Oudorp
10Schagen MB2Schagen
11WMC MB1Heerhugowaard

 

Bekerpoule

De bekerpoule van Jong Holland MB2: 

 

Groep 2 - 04
1.HSV MB2Heiloo12:30 uur
2.Jong Holland MB2Alkmaar12:30 uur
3.Schagen MB1Schagen12:30 uur
4.Westfriezen MB1Zwaag14:30 uur

 

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments