csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma MC1

Jong Holland MC1 heeft geen wedstrijd meer dit seizoen, wel een aantal toernooien. Zie hieronder.

Toernooien MC1

vrijdag 20 mei bij Jong Holland

vrijdag 27 mei bij Alcmaria Victrix

zaterdag 4 juni bij de Blokkers (Blokker)

Conceptprogramma voorjaarscompetitie

23-jan

12.30

Jong Holland MC1- Zeevogels MC1
30-jan

12.00

WMC MC1- Jong Holland MC1
6-feb

12.00

de Rijp MC1- Jong Holland MC1
13-feb

10.30

Jong Holland MC1- HSV MC2
20-febInhaal
27-febVoorjaarsvakantie
5-mrt

10.30

Duinrand S MC1- Jong Holland MC1
12-mrt

10.30

Jong Holland MC1- WMC MC1
19-mrt

10.30

Zeevogels MC1- Jong Holland MC1
26-mrtPASEN
2-apr

10.30

Jong Holland MC1- de Rijp MC1
9-apr

12.30

HSV MC2- Jong Holland MC1
16-apr

10.30

Jong Holland MC1- Duinrand S MC1
23-aprInhaal
30-aprInhaal
7-meiInhaal

Teamfoto 3

21 november 2015

 

En ook op deze foto's staat niet iedereen...

 

Teamfoto

9 november 2015

 

Helaas staan ook op deze foto niet alle speelsters...

 

Teamfoto

13 september 2015 

 

Helaas staan Jente en Carmen er niet op, dus er zal nog een foto gemaakt worden.

 

Voorlopig wedstrijdprogramma

Het voorlopige karakter heeft vooral betrekking op de aanvangstijden, deze kunnen namelijk nog wijzigen! 

 

5-sep

10.30

Jong Holland MC1- Blokkers MC2
12-sep

10.30

Jong Holland MC1- Egmondia MC2
19-sep

10.30

Jong Holland MC1- DTS MC2
26-sep

14.00

Beemster MC1- Jong Holland MC1
3-okt

10.30

Jong Holland MC1- Koedijk MC2
10-okt

13.15

Kolping Boys MC2- Jong Holland MC1
17-okt

10.30

Jong Holland MC1- de Rijp MC1
24-oktVRIJ
31-okt

12.30

HSV MC1- Jong Holland MC1
7-nov

10.30

Jong Holland MC1- Berdos MC1
14-nov

13.00

KSV MC2- Jong Holland MC1
21-novBeker/inhaal
28-nov

10.30

Jong Holland MC1- WMC MC1
5-dec

12.45

LSVV MC1- Jong Holland MC1
12-decBeker/inhaal
19-decWinterstop 
26-decWinterstop 
2-janWinterstop 
9-janBeker/inhaal
16-janBeker/inhaal
23-janBegin voorjaarscompetitie

 

Jong Holland MC1

De volgende speelsters zullen gaan voetballen in MC1:

 

1. Anna Brunsting

2. Bente Kalkhaar

3. Claudia Meijer v.d. Putten

4. Erin van Holland

5. Isabel Mooij

6. Jente Oosting

7. Kesari van Balen

8. Lyzanne Rodriquez Campos

9. Marieke Zomerdijk

10. Marit Buiter

11. Megan Crombeen (keepster)

12. Naomi Kok

13. Romy Kat

14. Rumesa Cift

Conceptindeling najaarscompetitie

17 juli 2015

 

De conceptindeling van de najaarscompetitie van Jong Holland MC1:

2e klasse C 

1AFC 34 MC2Alkmaar
2Beemster MC1Beemster
3Berdos MC1Bergen
4DTS MC2Oudkarspel
5HSV MC1Heiloo
6Jong Holland MC1Alkmaar
7Koedijk MC2Koedijk
8Kolping Boys MC2Oudorp
9KSV MC2Heerhugowaard
10LSVV MC1Zuid Scharwoude
11Reiger Boys MC2Heerhugowaard
12Rijp (de) MC1de Rijp
13WMC MC1Heerhugowaard

Bekerpoule

De bekerpoule van Jong Holland MC1: 

 

Groep 2 - 13
1.Blokkers MC2Blokkers11:30 uur
2.HSV MC2Heiloo12:30 uur
3.Jong Holland MC1Alkmaar10:30 uur
4.Woudia MC1Westwoud10:00 uur

 

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments