csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma MD1

Jong Holland MD1 heeft nog één toernooi, op zaterdag 6 juni het Anne&Max toernooi. Dit is het thuistoernooi.

Voorlopig wedstrijdprogramma MD1

Het definitieve programma is bekend en staat hierboven.

Foto "nieuw" Jong Holland MD1

Helaas staat Pien niet op deze foto, dus er zal nog (minimaal) één foto worden gemaakt.

Jong Holland MD1

Omdat Jong Holland MD1 met ingang van de voorjaarscompetitie (dus na de winterstop) als elftal verder gaat, hebben er een aantal wijzigingen voorgedaan. Er zal ook nog een nieuwe teamfoto worden gemaakt.

 

Het nieuwe team is: 

 

1Annebel Beemsterboer
2Bente Kalkhaar
3Bo op de Weegh
4Jente Oosting
5Kesari van Balen
6Marit Buiter
7Megan Crombeen
8Mijntje de Vries
9Noor Beentjes
10Pien van Diepen
11Romy Kat
12Roos Buisman
13Roos ten Boekel
14Tess Kollof

 

Indeling voorjaarscompetitie

19 december 2014

De indeling van MD1 in de voorjaarscompetitie is ook bekend: 

 

2e klasse 08
1ADO '20 MD2Heemskerk
2Egmondia MD1Egmond aan Zee
3Foresters MD1Heiloo
4Jong Holland MD1Alkmaar
5Koedijk MD2Koedijk
6Kolping Boys MD2Oudorp
7LSVV MD2Zuid Scharwoude
8Vitesse '22 MD2Castricum

 

Jong Holland MD1

Bekerindeling MD1

26 juli 2014

 

Jong Holland MD1 is voor de beker ingedeeld in de volgende poule:

 

Groep 1 - 06

 

1.Jong Holland MD1/D5M
2.KFC D9M (Koog ad Zaan)
3.Kwadijk D2M (Kwadijk)
4.Meervogels D4M (Akersloot)

 

Jong Holland MD1/D5M

Omdat dit team een zevental is en uitkomt in een gemengde competitie (daar kunnen dus teams bij zijn waar jongens in spelen), is de officiële benaming op voetbal.nl (de site waarop de KNVB het programma, uitslagen en standen op publiceert) Jong Holland D5M. Vandaar de dubbele teamnaam!

 

De volgende speelsters spelen in dit team:

 

1Annebel Beemsterboer
2Chevella Conrad
3Jente Oosting
4Kesari van Balen
5Marit Buiter
6Megan Crombeen
7Romy Kat
8Shamla Lmar
9Tessie Baars

 

Indeling Jong Holland MD1/D5M

De competitie-indeling van de najaarscompetitie van Jong Holland MD1/D5M (en wat opvalt, zij zijn ingedeeld bij Jong Holland MD2/D6M):

 

1e klasse 3

1Alcmaria Victrix D5MAlkmaar
2BOL D11MBroek op Langedijk
3Foresters D7MHeiloo
4Foresters D8MHeiloo
5HSV D8MHeiloo
6HSV D9MHeiloo
7Jong Holland D5MAlkmaar
8Jong Holland D6MAlkmaar
9Koedijk D8MKoedijk
10Limmen D6MLimmen
11Meervogels D4MAkersloot
12WMC D2MHeerhugowaard

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments