csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma ME1

Jong Holland ME1 heeft dit seizoen geen competitiewedstrijden meer.

Toernooiprogramma ME1

zaterdag 21 mei: Roda '23 (Amstelveen)

zaterdag 28 mei: Jong Holland

zaterdag 4 juni: de Blokkers (Blokker)

Conceptprogramma voorjaarscompetitie

23-jan

10.00

Adelbert ME1- Jong Holland ME1
30-jan

11.00

DEM ME2- Jong Holland ME1
6-feb

08.45

Jong Holland ME1- ADO '20 ME1
13-feb

08.45

Jong Holland ME1- Limmen ME1
20-feb

09.00

Uitgeest ME2- Jong Holland ME1
27-febVRIJ
5-mrtVRIJ
12-mrt

10.00

Foresters ME2- Jong Holland ME1
19-mrt

10.00

Jong Holland ME1- DEM ME2
26-mrtToernooi bij WMC
2-apr

10.15

ADO '20 ME1- Jong Holland ME1
9-apr

10.00

Jong Holland ME1- Adelbert ME1
16-apr

09.00

Limmen ME1- Jong Holland ME1
23-apr

10.00

Jong Holland ME1- Uitgeest ME2
30-aprVRIJ
7-mei

10.00

Jong Holland ME1- Foresters ME2
14-mei

Teamfoto

30 augustus 2015

 

De speelsters van Jong Holland ME1:

 

Jong Holland ME1

De volgende speelsters voetballen in Jong Holland ME1:

 

1Aimee van Deudekom
2Daan van Heijst
3Eva Bakker
4Gamze Yilmaz
5Hadassah Met
6Ina Boom
7Madelief Luke
8Mylene de Jong
9Netty Booms

 

Voorlopig wedstrijdprogramma

Het voorlopige karakter van dit programma heeft vooral betrekking op de aanvangstijden, deze kunnen nog wijzigen! 

 

5-sep

10.00

Nieuwe Niedorp ME1- Jong Holland ME1
12-sep

10.00

Jong Holland ME1- FC Uitgeest ME2
19-sep

10.00

Jong Holland ME1- DEM ME1
26-sepJong Holland ME1 vrij
3-okt

10.00

Jong Holland ME1- KFC ME1
10-okt

09.00

Assendelft ME1- Jong Holland ME1
17-okt

10.00

Jong Holland ME1- WSV ME2
24-oktVRIJ
31-okt

10.15

ADO '20 ME1- Jong Holland ME1
7-nov

10.00

Jong Holland ME1- Saenden ME1
14-nov

09.30

de Rijp ME1- Jong Holland ME1
21-novBeker/inhaal
28-nov

10.00

Jong Holland ME1- de Foresters ME1
5-dec

09.30

Adelbert ME1- Jong Holland ME1
12-decBeker/inhaal
19-decWinterstop 
26-decWinterstop 
2-janWinterstop 
9-janBeker/inhaal
16-janBeker/inhaal
23-janBegin voorjaarscompetitie

 

Conceptindeling najaarscompetitie

17 juli 2015

 

De conceptindeling van de najaarscompetitie van Jong Holland ME1: 

 

2e klasse 03
1Adelbert St ME1Egmond Binnen
2ADO '20 ME1Heemskerk
3Assendelft ME1Assendelft
4DEM ME1Beverwijk
5FC Uitgeest ME2Uitgeest
6Foresters de ME2Heiloo
7Jong Holland ME1Alkmaar
8KFC ME1Koog aan de Zaan
9Rijp (de) ME1de Rijp
10Saenden ME1Wormerveer
11WSV 30 ME2Wormer 

 

Bekerpoule

De bekerpoule van Jong Holland ME1: 

 

Groep 1 - 43
1.Jong Holland ME1Alkmaar10:00 uur
2.Nieuwe Niedorp ME1Nieuwe Niedorp10:00 uur
3.SV Spartanen ME2Wognum13:45 uur
4.VVS '46 ME1Spanbroek09:00 uur

 

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments