csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma MF1/F6M

Jong Holland MF1 heeft dit seizoen geen competitiewedstrijden meer. Zij hebben nog wel 2 toernooien, zie het toernooiprogramma.

Toernooien MF1

zaterdag 21 mei toernooi bij Roda'23 (Bovenkarspel/Amstelveen)

zaterdag 28 mei bij Jong Holland

Conceptprogramma

6-feb

08.45

Jong Holland MF1/F6M- Kwiek '78 F4M
13-feb

11.00

Medemblik F6M- Jong Holland MF1/F6M
20-feb

08.45

LSVV F7M- Jong Holland MF1/F6M
27-febVrij
5-mrtVrij
12-mrt

09.00

DTS F4M- Jong Holland MF1/F6M
19-mrt

09.30

RKEDO F7M- Jong Holland MF1/F6M
26-mrtPasen
2-apr

08.45

Jong Holland MF1/F6M- Always Forward F10M
9-apr

08.45

Jong Holland MF1/F6M- Medemblik F6M
16-apr

09.00

Kwiek '78 F4M- Jong Holland MF1/F6M
23-apr

08.45

Jong Holland MF1/F6M- LSVV F7M
30-aprVrij
7-mei

08.45

Jong Holland MF1/F6M- DTS F4M

Teamfoto

13 september 2015

 

De toppers van Jong Holland MF1/F6M

 

Vermoedelijk competitieprogramma

Dit programma is nog niet definitief. Met name de aanvangstijden kunnen nog wijzigen. 

 

5-sep

08.45

Jong Holland MF1/F6M- Zeevogels F4M
12-sep

08.45

Jong Holland MF1/F6M- LSVV F7M
19-sepJong Holland MF1/F6M vrij
26-sep

08.45

Jong Holland MF1/F6M- RK EDO F8M
3-okt

09.30

de Rijp F5M- Jong Holland MF1/F6M
10-okt

08.45

Jong Holland MF1/F6M- DTS F6M
17-okt

11.00

Limmen F4M- Jong Holland MF1/F6M
24-oktVRIJ
31-okt

08.45

Jong Holland MF1/F6M- KSV F10M
7-nov

09.30

Winkel F5M- Jong Holland MF1/F6M
14-nov

09.00

Zeevogels F4M- Jong Holland MF1/F6M
21-novBeker/inhaal
28-nov

08.45

Jong Holland MF1/F6M- Wieringermeer F5M
5-dec

09.00

Berdos F7M- Jong Holland MF1/F6M
12-decBeker/inhaal
19-decWinterstop 
26-decWinterstop 
2-janWinterstop 
9-janBeker/inhaal
16-janBeker/inhaal
23-janBegin voorjaarscompetitie

 

Jong Holland MF1

De volgende speelsters voetballen in Jong Holland MF1: 

 

1Emma Kraakman
2Jolie Jansen
3Lysanne de Jong
4Maren Boom
5Maud van Egmond
6Nina Smit
7Roos Bhoehmer
8Roumaissa Ouchicha
9Sara Slowik
10Sela Bergen

 

Conceptindeling najaarscompetitie

17 juli 2015

 

De conceptindeling van de najaarscompetitie van Jong Holland MF1/F6M: 

 

10e klasse (m) 2
1Berdos F7MBergen
2DTS F6MOudkarspel
3Duinrand S F2MSchoorl
4Foresters de F7MHeiloo
5Jong Holland F6MAlkmaar
6KSV F10MHeerhugowaard
7Limmen F4MLimmen
8LSVV F7MZuid Scharwoude
9Rijp (de) F5Mde Rijp
10Wieringermeer F5MWieringermeer
11Winkel F5MWinkel
12Zeevogels F4MEgmond Binnen

 

Bekerpoule

De bekerpoule van Jong Holland MF1/F6M: 

 

Groep 4 - 02
1.Jong Holland MF1/F6MAlkmaar08:45 uur
2.Foresters F7MHeiloo08:45 uur
3.Limmen F4MLimmen11:00 uur
4.Zeevogels F4mEgmond Binnen09:00 uur

 

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments