csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Opnieuw andere indeling

11 augustus 2016

 

In de poule van MO11-2 zijn er wijzigingen geweest en hun poule ziet er nu als volgt uit:

 

Nieuwe concept indeling MO11-2

26 juli 2016

 

Jong Holland MO11-2 is in de poule van de regio Alkmaar ingedeeld:

 

 

2e klasse 03

1

st Adelbert MO11-1

Egmond Binnen

2

Alcmaria Victrix MO11-1

Alkmaar

3

DTS MO11-2

Oudkarspel

4

FC Uitgeest MO11-1

Uitgeest

5

FC Uitgeest MO11-2

Uitgeest

6

IJmuiden MO11-1

IJmuiden

7

KSV MO11-2

Heerhugowaard

8

Limmen MO11-1

Limmen

9

Reiger Boys MO11-1

Heerhugowaard

10

SVIJ MO11-1

IJmuiden

11

Vitesse '22 MO11-1

Castricum

 

Bekerwedstrijden MO11-2

26 juli 2016

 

De bekerpoule van MO11-2 bestaat uit de volgende teams:

 

de Foresters MO11-2 uit Heiloo

Jong Holland MO11-2 uit Alkmaar

Limmen MO11-2 uit Limmen

Koedijk MO11-1 uit Koedijk

 

De wedstrijden:

 

3-sep

11.00

Limmen MO11-2- Jong Holland MO11-2

22-okt

16.15Jong Holland MO11-2- de Foresters MO11-2

19-nov

16.15Jong Holland MO11-2- Koedijk MO11-1

 

De aanvangstijden zijn nog onder voorbehoud en kunnen dus nog wijzigen!

Concept indeling MO11-2

16 juli 2016

 

De concept indeling van Jong Holland MO11-2: 

 

2e klasse 03

1

Beemster MO11-1

Beemster

2

EVC MO11-1

Edam

3

Foresters MO11-2

Heiloo

4

Jisp MO11-1

Jisp

5

Jong Holland MO11-2

Alkmaar

6

Oosthuizen MO11-1

Oosthuizen

7

Purmersteijn MO11-1

Purmerend

8

Saenden MO11-1

Wormerveer

9

rkav Volendam MO11-4

Volendam

10

WSV 1930 MO11-1

Wormer

11

Westzaan MO11-1

Westzaan

12

ZOB MO11-1

Zuidoost Beemster

 

Gelukkig is dit een concept indeling, want de teams zitten wel erg ver weg... Daarom is er bij de KNVB een verzoek gedaan tot herindelen naar een poule dichterbij. In deze poule zitten o.a. Alcmaria Victrix, KSV, Limmen, enzovoort!

Teamindeling MO11-2 (ME2)

De volgende speelsters "zitten" in Jong Holland MO11-2: 

 

1Femke Kraan
2Floor Vorst
3Jolie Jansen
4Lysanne de Jong
5Maren Boom
6Mette Eecen
7Nina Smit
8Roos Boehmer
9Sara Slowik
10Sela Bergen
 

Alle speelsters van dit team zijn geboren in 2007! Het leeftijdsverschil is daardoor minimaal!

 

Hun begeleidster is Jessica Nijdam.

 

Trainingen

De meisjes trainen op woensdag: 16.45-18.00 uur. De trainster is Petra Kortekaas - de Pender en zij traint dit team samen met Annebel Beemsterboer en Pien Meppelink.

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments