csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma Vr1

Jong Holland Vr1 heeft in het seizoen 2015-2016 geen wedstrijden of toernooien meer.

Opnieuw ingedeeld

18 januari 2016

 

Het heeft even geduurd, maar de dames zijn nu in de 5e klasse ingedeeld!

Teamfoto met gesponsorde tenues!

9 november 2015

 

Of dit de definitieve is? De tijd zal het leren!

 

Teamfoto

Er komt nog een andere foto, alleen wanneer.... Dit omdat er ondertussen weer nieuwe speelsters bij zijn gekomen.

 

Voorlopig wedstrijdprogramma

Het voorlopige karakter van het programma zit vooral in de aanvangstijden. Deze kunnen nog wijzigen. 

 

3-okt

14.30

Jong Holland Vr1- Roda '23 Vr1
10-okt

14.30

Kadoelen Vr1- Jong Holland Vr1
17-okt

14.30

Jong Holland Vr1- Marken Vr1
24-oktVRIJ
31-okt

14.30

ZCFC Vr1- Jong Holland Vr1
7-nov

14.30

Jong Holland Vr1- EVC Vr1
14-nov

15.00

Tos Actief Vr1- Jong Holland Vr1
21-novBeker/inhaal
28-nov

14.30

Jong Holland Vr1- DZS Vr1
5-dec

13.00

DSS Vr3- Jong Holland Vr1
12-decBeker/inhaal
19-decWinterstop 
26-decWinterstop 
2-janWinterstop 
9-janBeker/inhaal
16-janBeker/inhaal
23-janBeker/inhaal
30-janBeker/inhaal
6-febBeker/inhaal
13-feb

15.00

Waterwijk Vr1- Jong Holland Vr1
20-feb

14.30

Roda '23 Vr1- Jong Holland Vr1
27-febVRIJ
5-mrt

14.30

Jong Holland Vr1- Kadoelen Vr1
12-mrt

14.30

Marken Vr1- Jong Holland Vr1
19-mrt

14.30

Jong Holland Vr1- ZCFC Vr1
26-mrtPASEN
2-apr

15.00

EVC Vr1- Jong Holland Vr1
9-apr

14.30

Jong Holland Vr1- Tos Actief Vr1
16-apr

12.00

DZC Vr1- Jong Holland Vr1
23-aprBeker/inhaal
30-apr

14.30

Jong Holland Vr1- DSS Vr3
7-meiJong Holland Vr1 vrij

 

Jong Holland Vr1

De volgende speelsters komen uit voor Jong Holland Vr1:

 

1. Anouk Gasseling

2. Dominique Bieman

3. Fleur Koenis

4. Iris van der Meer

5. Kim Oostendorp

6. Larissa Bergen

7. Linda van Linschoten

8. Lisa van Weelij

9. Lysanne Wagenaar

10. Marieke Bergen

11. Megan van Baden

12. Michella Horn

13. Nicky Koster

14. Phebe van de Pol

15. Roos van Velsen

16. Sabrina Vogel

17. Saskia Leguit

18. Sigrid Admiraal

19. Silvia Hondius

20. Tessa Hartman

Conceptindeling

17 juli 2015

 

De conceptindeling voor Jong Holland Vr1: 

 

4e klasse A
1Diemen VR1Diemen
2DSS VR3Haarlem
3DZS VR1Wijdewormer
4EVC VR1Edam
5Jong Holland VR1Alkmaar
6Kadoelen sv VR1Amsterdam
7Marken VR1Marken
8RODA 23 VR1Amstelveen
9Tos Actief VR1Amsterdam
10Wartburgia VR5Amsterdam
11Waterwijk VR1Almere
12ZCFC VR1Wijdewormer

 

Bekerpoule Jong Holland Vr1

Groep 1 - 07
1.DEM Vr1Beverwijk15:00 uur
2.Jong Holland Vr1 Alkmaar14:30 uur
3.Odin '59 Vr1Heemskerk12:00 uur

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments