csv Jong Holland dames- en meisjesvoetbal

Wedstrijdprogramma MD2 2011

15 jan8.45 Jong Holland MD2Alcmaria Victrix MD144
22 jan10.00Jong Holland MD2GSV MD145
29 jan10.30Berdos MD1 afgelJong Holland MD2 afgel 
5 feb8.45Jong Holland MD2 afgelAlcmaria Victrix MD1 afgel  
12 feb9.30Egmondia D2 afgelJong Holland MD2 afgel  
19 feb8.45Jong Holland MD2Egmondia D2011
26 feb11.00Berdos MD1 uitgestJong Holland MD2 uitgest  
5 mrt10.30HSV MD1Jong Holland MD200
12 mrt8.45Jong Holland MD2Berdos MD243
19 mrt10.15Kolping Boys MD1Jong Holland MD283
26 mrtJong Holland MD2 vrij   
2 apr10.30GSV MD1Jong Holland MD262
9 apr8.45Jong Holland MD2Berdos MD116
16 apr11.45Alcmaria Victrix MD1Jong Holland MD251
23 aprPasen    
30 aprKoninginnedag   
7 mei10.30Berdos MD2Jong Holland MD102
12mei19.00Jong Holland MD2Kolping Boys MD1  
14meiJong Holland toernooi   

Jong Holland MD2

 

De sterspeelster van Jong Holland MD2:

Boven: Ella, Isabel, Tessa (1), Yara, Hanna, Isa Deroma

Onder: Tessa (2), Ivy, Nina en Isa Kits

 

Vermoedelijk wedstrijdprogramma

De wedstrijd Jong Holland MD2 - Kolping Boys MD1 staat niet in bovenstaand programma omdat deze wedstrijd volgens dit schema op 14 mei gespeeld moet worden. Op deze dag is echter het Jong Holland meisjestoernooi. Deze wedstrijd zal in overleg met Kolping Boys op een andere dag worden gepland.

Nieuwe poule Jong Holland MD2

Na de winterstop wordt Jong Holland MD2 opnieuw ingedeeld. Zij spelen nog wel de laatste wedstrijd van de najaarscompetitie, thuis, tegen Alcmaria Victrix MD1. Omdat Jong Holland MD3 nog niet is ingedeeld, kan deze poule nog worden gewijzigd!

 

De nieuwe poule:

 

1e klasse 02

Alcmaria Victrix MD1, Alkmaar

Berdos MD1, Bergen

Berdos MD2, Bergen

Egmondia D1 (ja, een jongensteam!), Egmond aan Zee

GSV MD1, Grootschermer

HSV MD1, Heiloo

Jong Holland MD1

Kolping Boys MD1, Oudorp (Alkmaar)

Competitieprogramma MD2

11 sept11.00Berdos MD3Jong Holland MD206
18 sept8.45Jong Holland MD2Berdos MD254
25 sept10.30Zeevogels MD1Jong Holland MD270
2 okt8.30Jong Holland MD1HSV MD 122
9 okt10.30Alcmaria Victrix MD1Jong Holland MD241
16 okt10.45Berdos MD3Jong Holland MD241
23 okt11.00Jong Holland MD2Jong Holland MD3 00
30 okt11.00Jong Holland MD2Berdos MD213
5 nov18.30Jong Holland MD2Zeevogels MD110
13 nov10.30HSV MD1Jong Holland MD244
20 novJong Holland MD2 vrij   
27 nov8.45 Jong Holland MD2Alcmaria Victrix MD104
4 dec10.00Jong Holland MD2 afgelAlcmaria Victrix MD1 afgel  
11 decJong Holland MD2 vrij   
18 dec10.00Jong Holland MD2Jong Holland MD3  

Bekerprogramma MD2

28 augJong Holland MD2vrij  
4 sept10.00Jong Holland MD2GSV MD136

Competitie-indeling MD2

1e klasse 03

Alcmaria Victrix MD1, Alkmaar

Berdos MD2, Bergen

Berdos MD3, Bergen

HSV MD1, Heiloo

Jong Holland MD2, Alkmaar

Zeevogels MD1, Egmond aan de Hoef

Beker-indeling MD2

 Groep 1 06

 

1 Jong Holland MD2, Alkmaar

2 GSV MD1, Grootschermer

4 Alcmaria Victrix MD1, Alkmaar

Recent Videos

1275 views - 0 comments
794 views - 0 comments
1109 views - 0 comments
900 views - 0 comments